Jak to funguje

Princip objednávky velikonočního pobytu:

Vybere si z aktuální nabídky na stránce https://www.velikonocni-pobyty.cz/velikonocni-pobyty/ velikonoční pobyt, který splňuje Vaše představy. Vyplněním formuláře odešlete nezávaznou poptávku rezervace. Formulář obdrží zodpovědná osoba z daného hotelu, která prověří dostupnost Vámi poptávaného termínu. V případě, že jsou pokoje k dispozici, tak obdržíte detailní k informace potřebné k uskutečnění závazné rezervace. Pokud je termín již obsazen, bude Vám nabídnut nejbližší volný termín.

Zcela bez obav:

Vyplnění formuláře Vás k ničemu nezavazuje. Jedná se pouze o nezávazné poptání dostupnosti uvedeného velikonočního balíčku. Závazné potvrzení vzniká až na základě žádosti konkrétního hotelu o potvrzení Vašeho zájmu pevné rezervace pobytu.

Jak je to s placením:

Platba probíhá vždy mezi vámi a daným hotelem, který jste si vybrali. Nikdy se tedy nemůže stát, že byste přijeli do hotelu a tam vám bylo oznámeno, že nemůžete být ubytováni, protože cestovní kancelář nebo agentura neuhradila Váš pobyt.

Žádné platby předem zprostředkovateli:

U nás neplatíte nic dopředu. Váš pobyt platíte přímo danému hotelu. Nemusíte mít tak obavy, že přijdete o svoje peníze a v klidu si můžete užít svůj pobyt.

V případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat